איתור יורשים

אנו מספקים חבילה שלמה של שירותים משפטיים וחקירת אילנות יוחסין

אתה עשוי להיות יורש של ירושה מאת קרוב משפחה רחוק, או בעלים חוקי של רכוש מבלי לדעת על זאת כלל.
במהלך השנים, משפחות יהודיות רבות הופרדו – בשל המרחק הגיאוגרפי, בשל תלאות המלחמה, או פשוט התרחקו.
יתר על כן, במהלך מלחמת העולם השנייה ולאחריה, רכוש (כגון נדל”ן, חשבונות בנק, קרנות ביטוח ואוספי אמנות) של אנשים ומשפחות יהודיות הוחרמו או נגנבו על ידי משטרים אפלים. כיום, במדינות רבות, בעיקר באירופה, ניתן לדרוש בחזרה רכוש זה או לקבל פיצוי על ידי הבעלים החוקי.

גינאולוג ערן וגנר

חקירות אילנות היוחסין והשירותים המשפטיים שלנו מכסים את היורשים היהודים הפוטנציאליים אשר עשויים להיות זכאים לירושה בכל רחבי העולם. התמחינו במציאת יורשים נעדרים או לא ידועים אשר אחרת לא היו מקבלים את ירושתם החוקית.
בהליך זה אנו מייצגים אותך לאתר ולדרוש בעלות חוקית ברכוש שלך.

המחקר המקצועי והיכולות המשפטית שלנו עשויות להתגלות כחיוניות בהוכחת הקשרים המשפחתיים אשר עשויים לתמוך בך כיורש חוקי.
אנו מספקים חבילה שלמה של שירותים משפטיים וחקירת אילנות יוחסין. ברוב המקרים, השירותים שלנו נחלקים לשלושה היבטים עיקריים:
איתור נכסים אשר לא נתבעו ואז התאמתם ליורשים החוקיים שלהם – תחום מומחיות זה דורש אינטואיציה טובה, מסירות, יכולת אנליטית וכישורי חקירה וארגון.
יצירת בסיס ראייתי על מנת להוכיח את הקשר בין היורשים החוקיים לירושה – לעיתים קרובות חיפוש אשר מתחיל במדינה אחת מוביל אותנו למספר מדינות אחרות לפני שאנו יכולים להפיק אילן יוחסין שלם.
השחזור של יחסים משפחתיים כולל את הבחינה של ארכיונים ציבוריים, רשומות של בתי משפט ומקורות קשורים אחרים.
הכנת התביעה המשפטית והגשתה לסמכות הרלבנטית – על מנת לקבל את הירושה או את הנכסים חסרי הבעלים, אנו מספקים שירותים משפטיים ללקוחות שלנו במהלך כל ההליך עד אשר התשלום האחרון נמצא בחשבון הבנק שלהם. לעיתים קרובות, כאשר הנכסים חסרי הבעלים נמצאים מחוץ לישראל, אנו משתמשים בשירותים של עמיתינו אשר החוק המקומי מוכר להם.
כל התהליך לוקח זמן. מנהלי העיזבון ו/או בתי המשפט לענייני ירושה בכל אחת מהמדינות חייבים להשלים עבודה משמעותית לפני שהם מאשרים חלוקה. הם מיישבים חובות, ממירים נדל”ן ואחזקות אחרות, ובוחנים את זכותם של היורשים התובעים לירושה. רק לאחר שכל הדרישות הללו נענות, הם משחררים רווחים ליורשים החוקיים. דבר זה עלול לקחת במקרים מסוימים מספר שנים.
אין ירושה, אין תשלום.
אם ביקשנו ממך מראש להסכים לשלם שכר עבור השירותים שלנו אזי השכר שלנו יעמוד לתשלום רק כאשר אתה מקבל ירושה כלשהי כתוצאה מהמאמצים שלנו. אם, לרוע המזל, אינך מקבל כל ירושה, לא נבקש ממך כל תשלום.

לקבלת מידע נוסף או אם יש שאלות כלשהן אשר תרצה כי נענה עליהן, אנא צור איתנו קשר.